Wrocław: Park Handlowy Bielany (nieaktywna)

Park Handlowy Bielany (nieaktywna)

Park Handlowy Bielany we Wrocławiu

Zobacz obrazy z 9 kamer

Park Handlowy Bielany we Wrocławiu

W latach 90. XX wieku gmina Wrocław prowadziła intensywną kampanię reklamową zachęcającą inwestorów do kupna ziemi oraz inwestycji na Bielanach Wrocławskich. W 1998 roku został tu otwarty pierwszy hipermarket Tesco, w budynku którego znalazło się dodatkowo kilkadziesiąt sklepów, obok został wybudowany hipermarket budowlany OBI. Park handlowy usytuowany jest przy ulicy Czekoladowej.

W czerwcu 2014 roku rozpoczął się kolejny (trzeci) etap rozbudowy Parku Handlowego Bielany. Na miejscu sklepu Ikea powstaje kolejny budynek, który sprawi, że całkowita powierzchnia handlowa zwiększy się prawie dwukrotnie. W nowym budynku mieścić się będzie ponad 200 sklepów na dwóch kondygnacjach, trzecie piętro zostanie zajęte przez popularną sieć kin - Helios. Klienci do dyspozycji będą mieli również parking podziemny. W rozbudowywanej części Parku Handlowego Bielany znajdzie się również dość pokaźna liczba nowych restauracji i kawiarni oraz duży sklep sportowy.

Rozbudowa obiektu z pewnością przyniesie wszystkim klientom wiele korzyści. W nowym budynku pojawią się nowe marki odzieżowe oraz fitness club. Zostanie też wyznaczona strefa dziecka, gdzie rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką i spokojnie zrobić zakupy.

2014.12.30 - Przykładowy widok z kamery parku handlowego Bielany

Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy drodze krajowej numer 5, co jest niewątpliwym atutem. Zmotoryzowani klienci z Wrocławia oraz innych części województwa dolnośląskiego nie powinni mieć problemów z dojazdem do Parku Handlowego Bielany. Kamera może i nie powala jakością obrazu, jednak nie jest on najgorszy. Pozwala na bieżąco obserwować postępy w budowie. Większość Pań z pewnością nie może się już doczekać otwarcia, zaś Panowie z przerażeniem patrzą na zwiększającą się ilość sklepów, które będzie trzeba odwiedzić razem z partnerkami.