Wrocław: Parking Rondo na lotnisku (nieaktywna)

Parking Rondo na lotnisku (nieaktywna)

Wrocław parking kamera nr 1

Zobacz obrazy z 9 kamerZobacz obraz z 5 kamer

Parking Rondo na lotnisku we Wrocławiu

Całodobowy Parking Rondo położony jest przy ulicy Skarżyńskiego 2 we Wrocławiu, niewiele ponad kilometr od nowego terminala lotniczego. Nad bezpieczeństwem samochodów czuwa firma ochroniarska Ekotrade. Obiekt wraz ze znajdującymi się na jego terenie pojazdami jest w pełni ubezpieczony od kradzieży, włamań i zdarzeń losowych. W cenie miejsca parkingowego jest doliczony przewóz osób i bagażu na trasie parking – lotnisko – parking.

Udostępnienie obrazu z kamer ma służyć klientom, którzy chcą sprawdzić czy ich samochód nadal stoi na parkingu, jednak będąc na wakacjach czy w delegacji raczej nie wiele osób myśli o samochodzie, który stoi kilkaset kilometrów dalej. Obraz z kamer nie jest zbyt atrakcyjny, a jakość pozostawia wiele do życzenia. Zakładając, że na parkingu znajdzie się pięć samochodów czarnych ustawionych pod rząd , to przy takiej jakości obrazu z kamer rozpoznanie swojego auta może graniczyć z cudem.

Czy możliwość podglądania swojego samochodu na strzeżonym parkingu jest przydatna? Na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć, my osobiście nie czujemy takiej potrzeby. Z pewnością sytuacja była by nie zbyt komfortowa, gdyby się okazało, że podczas podglądania widoków z parkingu, ktoś akurat kradnie nasz samochód.

Obraz z kamery pochodzi ze strony parkingrondo.pl